Юні гравці БК "Говерла" долучилися до відкриття нового баскетбольного майданчику в Івано-Франківську. ФОТО

  • Друк

8 листопада у франківському парку імені Шевченка відкрили перший сучасний професійний баскетбольний майданчик...

Міський голова Руслан Марцінків, очільниця КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк та гравець молодіжного клубу “Говерла” перерізали стрічку. Священик освятив новий об’єкт.

Руслана Василюк зазначила, що парк хочуть зробити не тільки місцем для культурного відпочинку, а й для занять спортом.


Він буде безкоштовним. Група людей, яка матиме намір на ньому займатися, повинна попередньо записатися. Їм даватимуть ключ, адже майданчик буде закритим. Також тут можна буде грати волейбол та теніс.


“Він є професійним, відповідає всім вимогам”, – зазначила вона.


Тренер баскетбольного клубу “Говерла” Павло Піскарьов вважає облаштування майданчику цікавою ідеєю. Звісно, хотілося б, щоб у кожному мікрорайоні було хоча б по одному такому об’єкті. Тоді спортсменам не довелось би їхати з різних куточків міста сюди.


“Прийде тепла пора року, хлопці будуть тренуватися, адже є кілька чемпіонатів, у яких вони беруть участь”, – додав спортсмен.


До слова, вартість проекту 1,4 мільйонів гривень. Привітав всіх із цією відкриттям об’єкту мер Руслан Марцінків. Він зауважив, що парк регулярно покращується.


“Надіємося, що ця зона буде дійсно рекреаційною. Хочеться, щоб таких майданчиків було побільше. Нехай він служить добрим справам, заняттям”, – сказав він і попередив недоброзичливих людей, що тут встановлені відеокамери нагляду.


Також тут відбулася перша гра юних баскетболістів.


Джерело: Galka.if.ua