1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

ЧУ. Вища ліга. 1 тур. "Київ-Баскет" - "Говерла" - 73:89 та 71:81

Чинний чемпіон України – івано-франківська "Говерла", розпочала сезон із двох перемог у столиці України над дебютантом "Київ-Баскет"

.

Першу гру нового сезону відкрив дальнім кидком капітан команди діючих чемпіонів Вищої Ліги України Андрій Калашніков. Саме такими кидками супроводжувалась перша десятихвилинка матчу в обох командах. Після першої половини рахунок 37:52 на користь гостей завдяки сумісним зусиллям Юрія Лохманчука та володимира Орленка, які за дві четверті набрали 23 оч. із 37 командних.

Напевно Олександр Лохманчук знайшов необхідні слова для команди під час великої перерви, адже третю чверть гості виграли 20:13, скоротивши відставання до 10 очок та змусивши понервувати підопічних Павла Піскарьова. Справжня інтрига запанувала в залі в заключній десятихвилинці, коли відрив іноді сягав 5 очок. Влучні триочкові Довідного та Луговцова не відпускали суперників, проте в останні хвилини Івано-Франківці все ж таки були більш влучнішими.

Не змогли кияни втримати центрового “Говерли” Володимира Орленка , показник ефективності якого сьогодні сягнув відмітки 40. Та і командні показники Говерлян (9 результативних передач та 49 підборів) дещо краще.

“Київ-Баскет” – “Говерла” – 73:89 (18:30, 19:22, 20:13, 16:24)

“К-Б”: Луговцов (17 + 6 підбирань), Довідний (14 + 6 передач).
“Г”: Орленко (24 + 14 підбирань), Лохманчук (14), Бєлла (11 + 6 підбирань), Коровяков (10 + 5 передач), Калашніков (10 + 5 передач), Старцев (9 + 6 підбирань).

Повторний поєдинок дуже відрізнявся від попереднього. Якщо в першій зустрічі цих двох команд “Говерла” одразу взяла лідерство, та впевнено утримувала його до самого кінця, то сьогодні ж лідер змінювався 21(!) раз, 8 разів команди вирівнювались у рахунку. Перша половина гри закінчилась із рахунком 37:35 на користь киян, проте таку перевагу вони отримали на останніх секундах другої чверті.

Після великої перерви сценарій вже був більш знайомий. “Говерла” за третю десятихвилинку набрала 27 очок, проти 7 очок киян. Тож впевнено можна сказати, що господарі майданчику програли саме сей відрізок гри. Бо вже в останньому періоді “Київ-Баскет” почали наздоганяти Івано-Франківців, але цього було не достатньо. Низький відсоток влучання дальніх кидків (6/27 – 22,2%) став одним із головних складових сьогоднішньої поразки.

“Київ-Баскет” – “Говерла” (Івано-Франківськ) – 71:81 (13:16, 24:29, 7:21, 27:25)
“К-Б”: Довидний (22 + 5 підбирань + 6 передач), Луговцов (12 + 7 підбирань), Лосяк (7 + 9 підбирань).
“Г”: Серпілін (19), Орленко (17 + 11 підбирань), Кошовець (10 + 10 підбирань), Коровяков (10 + 5 підбирань), Лохманчук (8 + 6 підбирань), Старцев (7 + 7 підбирань + 4 передачі).