1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Вища ліга: Говерла виграла перший матч фіналу - 80:65!

Говерла виграла вдома перший матч фінальної серії плей-офa Вищої ліги проти Львівської Політехніки80:65....

Уже в дебюті поєдинку суперники підтвердили серйозність намірів перестрілкою влучними триочковими. До середини чверті команди йшли рівно. Два влучання Белли та Гуменюка дали господарям 5 очок переваги. Однак гості одразу її скоротили. До кінця чверті Говерла виборола три очки хисткої переваги.

До великої перерви хід гри не зазнав суттєвих змін. Все ж івано-франківці зуміли ще на 3 очки збільшити відрив.

Більш суттєво ігрова перевага Говерли стала позначатися по перерві. У підсумку до заключної чверті господарі вже мали 12 очок в запасі. Львів’яни спробували перехопити ініціативу. Та далася взнаки втома, зросла кількість помилок під чужим щитом. Два триочкових постріли Тютюнника лише на якусь мить пригальмували відставання гостей. У підсумку Говерла перемогла з різницею в 15 очок.

Найрезультативнішим у переможців став Коровяков – 19 очок, 6 підбирань, 7 передач. У львів’ян найвлучнішим став Ходов – 13 очок, 6 підбирань, 2 передачі.

Другий матч серії відбудеться 25 травня у Львові.