1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Віктор ГЕРАСИМЧУК: про "Роанн", Францію та риболовлю

Віктор ГЕРАСИМЧУК: 

Про "Роанн", Францію та риболовлю...


Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з форвардом "Говерли" Віктором Герасимчуком, який ділиться враження про вояж "ведмедів" до Франції, матч з "Роанном", а також своє хобі..

- Вікторе, ще досі вболівальники володіють дуже малою інформацією про виїзний матч проти "Роанну", розкажи будь-ласка, як пройшов для Вас перший історичний виїзний матч у Єврочелленджі?
- Франція зустріла нас дуже густим туманом. Прилетіли в Париж, і фактично, нічого перед собою не бачили. Потім перемістилися з одного терміналу в інший, перелетіли в Ліон, де теж був дуже сильний туман. Загалом, дорога була дуже довгою, від Ліону ще десь півтори години їхали на автобусі. Приїхали дуже стомлені – про вечірнє тренування навіть мови не могло бути. Тому відпочивали. До речі поселили нас в жахливі умови – десь на околиці міста, мені здається, що навіть за його межами. З вікон готелю, єдине, що бачили – то це автобуси на дорозі. Ну і на наступний день провели ранкове тренування і ввечері вийшли на паркет. Хочу додати, що і сама організація поєдинку мені не дуже сподобалася – ні прапорів, ні державних гімнів країн, які представляли команди, не було. Склалось враження що ми просто грали товариську гру. Щодо самого матчу – то він для нас склався вдало ще з самого початку. Ми побачили, що «не такий страшний чорт, як його малюють» - всі нам співчували, що гратимемо з командою з Франції, але – нічого особливого я в них не побачив. За рівнем гри я б порівняв «Роанн» з середняком нашої Суперліги. Щодо нас, то все вирішила велика кількість втрат. А по всім іншим показникам ми були кращими – від підбирань до проценту влучності штрафних. Ну а ці 10 втрат в 4 чверті стали визначальними...

- Оці фатальні 10 втрат, на твою думку, яка їхня причина?
- Можливо десь зіграла свою роль втома від переїзду. Я б не сказав, що французи демонстрували сильний захист, були прикрі помилки в центрі майданчику.. До того ж у мене були два останні фоли в нападі.


- Разом з тим, для Тебе гра з "Роанном" стала кращою в цьому сезоні...
- Так, я відчув кидок. Після двох точних влучань з-за дуги хлопці повірили в мене, і намагалися виводити мене на вільні позиції. Я радий, що не підвів їх – забив 5 з 5 триочкових. 


- Що можеш сказати про місце і атмосферу в залі, де відбувався сам матч?
- Це чудова, справді європейська, сучасна арена. Незважаючи на невелике населення Роанну, вмістимість залу - тисяч на шість глядачів. Хочу додати, що нас приємно вразила присутність в палаці спорту Роанну вболівальників з синьо-жовтою атрибутикою. Я так зрозумів, що це українці, котрі у Франції на заробітках, і якимось чином дізналися про нашу гру. 


- Чи встигли прогулятися Ранном бодай після матчу?
- Ні, нічого такого не було – після матчу ми ще понад годину чекали двох наших гравців, котрі проходили допінг-контроль. Додам, що ми починали матч о 20 годині за місцевим часом (о 21 – за українським – авт.). Десь до 23 години ми чекали на хлопців, але так і не дочекавшись, поїхали в мотель. А в 4 ранку вже вирушили назад на Ліон, а звідти зразу в Париж. Тому по-суті такого, щоб запам’яталось, нічого не побачили. 

- Гаразд, і на останок, ми знаємо, що у тебе є цікаве хобі – рибалка. Чи вдавалося вибиратись на природу в цьому сезоні?
- Якщо чесно, вільного часу зараз немає. Фактично, кожні три дні – черговий матч. Як тільки є можливість, проводжу дозвілля з сім’єю, донькою.

- А у місті вже є улюблені місця?
- Звичайно, тут дуже затишно. Головна пішохідна вулиця міста («стометрівка» на Незалежності – авт.), площа біля Ратуші, міське озеро – дуже гарні і тихі місця, куди можна вийти, прогулятись. Якщо хороша погода – там мене і можна зустріти.

Роман ТУРІЙ, Андрій ГАРГАРА (камера), прес-служба БК "Говерла"ФОТО-ГАЛЕРЕЯ

ЛІДЕРИ КОМАНДИ
  №17 Володимир
ОРЛЕНКО


Зріст: 212
см
Амплуа:
центровий
Вага: 118 кг вік: 32

Очки  Підбирання Передачі
Орленко 20.5 Орленко 12.5 Калашніков 4.5
Перехоплення Блок-шоти Хвилини
Калашніков 2.0 Лохманчук 1.5 Орленко 28:44
Втрати Влучання Ефективність
Калашніков 2.0 Орленко 78.9% Орленко 29.0
ВИЩА ЛІГА 2017-18. Гурпа "2"ІВПО
1 ДИНАМО-ОДЕСА  8 8 0 16
2 ГОВЕРЛА 
6 6 0 12
3 КИЇВ-БАСКЕТ 8 4 4 12
4 РІВНЕ-ОШВСМ  6 4 2 10
5 ХІМІК-2  6 2 4 8
6 Львівська Політехніка  8 0 8 8
7 ДОС-ДЮСШ-ДОР  6 0 6 6
           

Опитування

Як ваші очікування від нового баскетбольного сезону?

З нетерпіттям очікую на новий чемпіонат! "Говерла" - вперед! - 40.7%
Шкода, що "Говерла" не гратиме в Суперлізі. Вища ліга не така цікава - 59.3%
Не фанат баскетболу, але на матчі прийду підтримати команду рідного міста - 0%
Інший варіант - 0%

Total votes: 27

Група підтримкиoskar agro hotel