1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Меккі МАКНАЙТ: "Говерла" - моя українська сім’я"

Меккі МАКНАЙТ

"Говерла" - моя українська сім’я"

 

Американський захисник «Говерли» Меккі МакНайт висловив свою думку стосовно останніх виступів команди.

 

- Меккі, насамперед, що можеш сказати про старт нашого клубу у Суперлізі?
Я можу сказати, що початок сезону був дещо напруженим. Але головне не те, як ми стартували, а як закінчимо чемпіонат. Я вірю, що ми зберемося у потрібний момент. Перемоги обов’язково прийдуть!

 

- Як думаєш, чому наша команда не може знайти свою гру на майданчику?
Я думаю, що на це є ряд причин. Нажаль маємо проблеми у індивідуальних діях, а також командних. Ми повинні працювати як команда, а не як окремі гравці. Зараз ми є новим колективом, тобто багато гравців не грали разом раніше. Я думаю на все потрібен час. Ми почнемо вигравати тоді, коли прийде повне взаєморозуміння на майданчику.

 

- Як оцінюєш рівень української Суперліги?
Ця Ліга відрізняється від того, що я бачив у США. Це мій перший сезон у професіональному баскетболі, тому я не можу, насправді, порівнювати українську першість з іншим. Перше, що відчув на собі, те що у Суперлізі багато суперництва. Особисто для мене це новий, більш якісний рівень. Це найвища професійна Ліга у моїй кар’єрі. Отже мені подобається грати на такому рівні. Український чемпіонат заслуговує на найвищу оцінку.


- Як загалом почуваєшся у «Говерлі»?
Я почуваюсь дуже добре у команді, у колективі. Хлопці, партнери по команді, вірять в мене. Ми багато жартуємо, ми немов сім'я. Вони мене надихають і багато у чому допомагають. Зрозуміло, що це мені подобається. Це як сім'я , яку ти не можеш вибрати (посміхається). У тебе просто є твої брати, сестри, яких ти приймаєш. «Говерла» - моя українська сім'я. Ми маємо бути разом, як мінімум, сім місяців, тому, маю величезну надію, що все буде добре.


- Наскільки важливим для тебе є той факт, що Рікардо Гленн грає пліч-о-пліч з тобою?
Однозначно, що це дуже важливо для мене. З ним я почуваюсь дуже комфортно. Багато людей говорять про нинішній конфлікт українців і росіян. Я не знаю, що там відбувається , але завжди важливо мати когось надійного поруч, на кого можна розраховувати у будь-якій ситуації. У кожного з нас є свої хороші чи погані дні. Я завжди можу прийти до Рікардо і поділитись будь-чим. Тому я дуже радий що він тут. Навіть й не знаю як би справлявся без нього. Я думаю, що ми будемо друзями не тільки цього року, але набагато довше (посміхається).

 

- Це твій перший досвід виступів у Європі. Що можеш сказати з цього приводу?
Тут холодно, це трохи лякає! Я приїхав відкритий до нових вражень. Оскільки це, направду, мій перший рік у Європі, я не мав чіткого уявлення як це має бути. Тому сприймаю тут все таким, яким воно є. Я ловлю на собі багато поглядів. Я, мабуть, дуже симпатичний (сміється).

- Як тобі живеться у Івано-Франківську?
Я почуваюсь тут добре. Для мене особисто це дуже важливо. Місто достатньо невелике, це класно. Мені дуже підходить. Сподіваюся, що «Говерла» буде для мене хорошим стартом. Крок за кроком. Минулого тижня я гуляв біля свого помешкання. Хлопчик, років восьми, побачив мене і каже: «О, Макі Макнайт!». Він пожав мені руку і обійняв. Це було дуже круто, такого зі мною ще не траплялося. Це новий досвід, який мені подобається.

 

- Чи вболіває за тебе твоя сім’я в Америці?
Це може видатися смішним, але рідні та близькі дивляться статистику моїх виступів, але не знають як дивитись матчі в «он-лайні». Вони щоразу намагаються відкрити посилання в інтернеті, але ті не працюють. Хоча моя мама ніколи не пропускає баскетбольні ігри: вона завжди дивиться мої поєдинки, коментує мої дії на майданчику. На зразок: пас мав бути кращий, поправ зачіску (посміхається). Мама – мій найбільший шанувальник і, водночас, суворий критик. Моя душа та серце там, на батьківщині.

 

- Насамкінець, твої побажання шанувальникам «Говерли»...
Просто продовжуйте вірити в нас, продовжуйте підтримувати нас. У Івано-Франківську чудова підтримка, тут прекрасні фанати. Вони завжди грюкають на барабані, вони голосні (посміхається). Дякую всім та кожному окремо за віру у «Говерлу», як команду. Ми обов’язково зберемося у потрібний момент і почнемо вигравати ігри.

 

ФОТО-ГАЛЕРЕЯ

ЛІДЕРИ КОМАНДИ
  №17 Володимир
ОРЛЕНКО


Зріст: 212
см
Амплуа:
центровий
Вага: 118 кг вік: 32

Очки  Підбирання Передачі
Орленко 20.5 Орленко 12.5 Калашніков 4.5
Перехоплення Блок-шоти Хвилини
Калашніков 2.0 Лохманчук 1.5 Орленко 28:44
Втрати Влучання Ефективність
Калашніков 2.0 Орленко 78.9% Орленко 29.0
ВИЩА ЛІГА 2017-18. Гурпа "2"ІВПО
1 ДИНАМО-ОДЕСА  8 8 0 16
2 ГОВЕРЛА 
6 6 0 12
3 КИЇВ-БАСКЕТ 8 4 4 12
4 РІВНЕ-ОШВСМ  6 4 2 10
5 ХІМІК-2  6 2 4 8
6 Львівська Політехніка  8 0 8 8
7 ДОС-ДЮСШ-ДОР  6 0 6 6
           

Опитування

Як ваші очікування від нового баскетбольного сезону?

З нетерпіттям очікую на новий чемпіонат! "Говерла" - вперед! - 40.7%
Шкода, що "Говерла" не гратиме в Суперлізі. Вища ліга не така цікава - 59.3%
Не фанат баскетболу, але на матчі прийду підтримати команду рідного міста - 0%
Інший варіант - 0%

Total votes: 27

Група підтримкиoskar agro hotel