1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Євген МУРЗІН: "Знайшли в собі резерви і билися до кінця"

Євген МУРЗІН:

"Знайшли в собі резерви і билися до кінця" 

 

Головний тренер "Говерли" Євген Мурзін ділиться враженнями про важку перемогу івано-франківського клубу над БК "ОДЕСА" з рахунком 76:71...

- Ми готувалися і розбирали гравців суперника, мали відео для аналізу їхньої гри, словом, знали, що «ОДЕСА» - дуже серйозний опонент. – розповів Євген Вікторович. - Але мене тривожить, як віднеслись гравці до матчу. Я казав хлопцям, що основна небезпека буде надходити від трьох гравців, котрі в принципі, роблять результат – Кінга, Діна і Кривича. Як виявилося ми не справились з жодним. В цій ситуації тішить тільки одне – що перемогли. Знайшли резерв в собі, бились до кінця, не опустили руки. Після першої половини у двох наших ключових гравців – Тіггса і Гріна на пішла гра. Невиразно виглядали  Колмен і Уокер. Тому я вдячним українським гравцям, що взяли на себе відповідальність в тяжку хвилину. Лемик, Сільковський, Дубнюк, Герасимчук – внесли свою свіжість в грі і дуже нам допомогли.


- Здвоєний центр гостей у захисті проти Колмена – здивував вас?
- Взагалі то так, ми цього не очікували. Але Колмен себе справді почував в першій половині гри невпевнено – це кидалось в очі. Він ніколи не кидає після обманного показу, він або підстрибує максимально вгору, або забиває згори, як  це було в другій половині гри – ось це його гра. Ну а на початку гри я побачив розгубленого хлопчика, який не знав, що робити. Не пішла гра у інших гравців, отримали багато фолів. І в кінцівці, Свонсон, котрий дуже добре знає Кривича, дозволив йому забити два триочкові, які могли стати вирішальними. Тому я бачу, що нам треба ще багато працювати. 
- Який би момент матчу ви могли б назвати переломним для «Говерли»?
- Для мене ця гра дещо пригадала гру в Маріуполі – ми заб’ємо – нам заб’ють. Ви бачили мою реакцію, я підстрибував, бо нам треба було бодай один-два рази добре відзахиститись. Саме після такого моменту, коли так і сталось – відбувся злам гри в нашу користь.

- Чи можете пояснити що ж сталося із командою у першій 10-хвилинці?
- Знаєте, мені не сподобалось те, як гравці розминались перед грою – я говорив з помічниками і вони підтвердили, що хлопці справді дуже в’яло вигладали ще перед грою. До того ж розминку скоротили на п’ять хвилин, словом, вийшли на гру ми не готовими.

- Як ви можете пояснити таку погану реалізацію дальніх кидків від Маркуса Уокера? 
- Уявіть на секунду, що було б, якби Маркус реалізував хоча б дві спроби зі своїх п’яти? Так, минулого сезону його відсоток реалізації дальніх складав 46, але… Він зробив багато користі, маю на увазі його алей-упи, те, як він завів сьогодні команду! Я думаю, що Уоркер був одним з наших джокерів – в першу чергу своїм захистом, передачами, кидками через Кінга. Небагато гравці наважиться піти от так на Шона. А  він пішов, і двічі забив. А ще якби забив триочкові – ціни б йому не було. І ми б не розмовляли про проблеми, і все було б прекрасно.-
Чи погоджуєтеся, що Брайан Грін останні матчі провів невиразно?
- Грін гравець, котрий сильно залежить від індивідуальної гри. Йому трохи тяжко в командній грі, в складних комбінаціях він дещо губиться. Це моя помилка, я її виправлю ближчим часом і вже знаю як це зробити. Йому треба зробити простір для обіграшу один в один, адже Брайан дуже сильний в цьому плані. Виходить, що ми його сповна не використовуємо. Я вважаю, що у матчі з «ОДЕСОЮ» він непогано зіграв, можливо, не в повну силу, хоча й набрав чотири швидкі фоли, але користь певну він приніс. Особливо в захисті. 

- У команди знову спостерігається погана реалізація штрафних кидків…
- Це все наслідок поганого налаштування на гру. Хоча це вже наша проблема протягом останніх кількох сезонів, тож ми будемо доопрацьовувати.


Андрій МЕНІВ, Роман ТУРІЙ, прес-служба БК «ГОВЕРЛА»


ФОТО-ГАЛЕРЕЯ

ЛІДЕРИ КОМАНДИ
  №17 Володимир
ОРЛЕНКО


Зріст: 212
см
Амплуа:
центровий
Вага: 118 кг вік: 32

Очки  Підбирання Передачі
Орленко 20.5 Орленко 12.5 Калашніков 4.5
Перехоплення Блок-шоти Хвилини
Калашніков 2.0 Лохманчук 1.5 Орленко 28:44
Втрати Влучання Ефективність
Калашніков 2.0 Орленко 78.9% Орленко 29.0
ВИЩА ЛІГА 2017-18. Гурпа "2"ІВПО
1 ДИНАМО-ОДЕСА  8 8 0 16
2 ГОВЕРЛА 
6 6 0 12
3 КИЇВ-БАСКЕТ 8 4 4 12
4 РІВНЕ-ОШВСМ  6 4 2 10
5 ХІМІК-2  6 2 4 8
6 Львівська Політехніка  8 0 8 8
7 ДОС-ДЮСШ-ДОР  6 0 6 6
           

Опитування

Як ваші очікування від нового баскетбольного сезону?

З нетерпіттям очікую на новий чемпіонат! "Говерла" - вперед! - 40.7%
Шкода, що "Говерла" не гратиме в Суперлізі. Вища ліга не така цікава - 59.3%
Не фанат баскетболу, але на матчі прийду підтримати команду рідного міста - 0%
Інший варіант - 0%

Total votes: 27

Група підтримкиoskar agro hotel